MDM-37SH003M3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37SH003M3
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 37POS SKT 18" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-37SH003M3.pdf2.MDM-37SH003M3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-37SH003M3 specifikacijos
Dalies numeris MDM-37SH003M3 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 37POS SKT 18" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5430 pcs Duomenų lapas 1.MDM-37SH003M3.pdf2.MDM-37SH003M3.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-37SH003M3
MDM37SH003M3
Pozicijų skaičius 37
Ilgis 1.50' (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Spalva Multiple
2-as jungtis Individual Wire Leads 1 jungtis Plug, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-37SH003M3-F222
MDM-37SH003M3-F222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37C S 18" RBW JACKS HT