MDM-37PBSTL57
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37PBSTL57
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDM-37PBSTL57.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 402 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
  • Pranešimas
MDM-37PBSTL57 specifikacijos
Dalies numeris MDM-37PBSTL57 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 402 pcs Duomenų lapas MDM-37PBSTL57.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 096520-0878
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Housing/Shell (2-56)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal