MDM-31SL10B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-31SL10B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDM-31SL10B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 903 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
  • Pranešimas
MDM-31SL10B specifikacijos
Dalies numeris MDM-31SL10B Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 903 pcs Duomenų lapas MDM-31SL10B.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 096519-0162
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal