MDM-31SH003M3
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-31SH003M3
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 31POS SKT 18"
Duomenų lapai: 1.MDM-31SH003M3.pdf2.MDM-31SH003M3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-31SH003M3 specifikacijos
Dalies numeris MDM-31SH003M3 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 31POS SKT 18" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5009 pcs Duomenų lapas 1.MDM-31SH003M3.pdf2.MDM-31SH003M3.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-31SH003M3
MDM31SH003M3
Pozicijų skaičius 31
Ilgis 1.50' (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Susisiekite su Finish Thickness -