MDM-31SH003B
CannonCannon
MDM-31SH003B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-31SH003B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D 31POS SKT 18" WIRE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma / RoHS neatitinka reikalavimų
Akcijų būklė 847 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MDM-31SH003B specifikacijos
Dalies numeris MDM-31SH003B Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D 31POS SKT 18" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma / RoHS neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 847 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096519-0062
IMDM-31SH003B
IMDM-31SH003B-ND
MDM-31SH003B-ND
MDM31SH003B-ND
Pozicijų skaičius 31
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Ilgis 1.50' (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads