MDM-25SH20B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-25SH20B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDM-25SH20B.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
  • Pranešimas
MDM-25SH20B specifikacijos
Dalies numeris MDM-25SH20B Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 1018 pcs Duomenų lapas MDM-25SH20B.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 096517-0047
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal