MDM-25SH004K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-25SH004K
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 25POS SKT 24"
Duomenų lapai: 1.MDM-25SH004K.pdf2.MDM-25SH004K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-25SH004K specifikacijos
Dalies numeris MDM-25SH004K Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 25POS SKT 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1012 pcs Duomenų lapas 1.MDM-25SH004K.pdf2.MDM-25SH004K.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-25SH004K
MDM25SH004K
Pozicijų skaičius 25
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 2.00' (609.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Spalva Multiple 2-as jungtis Individual Wire Leads
1 jungtis Receptacle, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-25SH004B
MDM-25SH004B
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 25POS SKT 24"
Sandelyje: 1872 pcs
parsisiųsti: MDM-25SH004B.pdf
RFQ
MDM-25SH004K-F222
MDM-25SH004K-F222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 25C S 24" RBW JACKS HT
Sandelyje: 519 pcs
parsisiųsti: MDM-25SH004K-F222.pdf
RFQ
MDM-25SH003P-F222
MDM-25SH003P-F222
apibūdinimas: MICRO 25C S 18" RBW JACKP HT
Sandelyje: 657 pcs
parsisiųsti: MDM-25SH003P-F222.pdf
MDM-25SH004F-A174
MDM-25SH004F-A174
apibūdinimas: MICRO 25C S 24" RBW FLOAT NI
Sandelyje: 1459 pcs
parsisiųsti: MDM-25SH004F-A174.pdf
MDM-25SH004K-A174
MDM-25SH004K-A174
apibūdinimas: MICRO 25C S 24" RBW JACKS NI