MDM-25SCBRT
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-25SCBRT
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Duomenų lapai: MDM-25SCBRT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 672 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDM-25SCBRT specifikacijos
Dalies numeris MDM-25SCBRT Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 672 pcs Duomenų lapas MDM-25SCBRT.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 096517-0819
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Housing/Shell (2-56)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Type, Micro-D
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-25SCBRPT
MDM-25SCBRPT
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Sandelyje: 616 pcs
parsisiųsti: MDM-25SCBRPT.pdf
RFQ
MDM-25SCBRTL58-A174
MDM-25SCBRTL58-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A