MDM-24C4SSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-24C4SSL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDM-24C4SSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 232 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
  • Pranešimas
MDM-24C4SSL specifikacijos
Dalies numeris MDM-24C4SSL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 232 pcs Duomenų lapas MDM-24C4SSL.pdf
Vielos matuoklis RG-178 Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097290-0192
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 24 (20 + 4 Coax) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Coax and Signal