MDM-21SH003F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-21SH003F
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 21POS SKT 18"
Duomenų lapai: 1.MDM-21SH003F.pdf2.MDM-21SH003F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-21SH003F specifikacijos
Dalies numeris MDM-21SH003F Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 21POS SKT 18" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1311 pcs Duomenų lapas 1.MDM-21SH003F.pdf2.MDM-21SH003F.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096515-0033
IMDM-21SH003F
IMDM-21SH003F-ND
MDM21SH003F-ND
Pozicijų skaičius 21
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 1.50' (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads