MDM-21PSB
CannonCannon
MDM-21PSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-21PSB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-21PSB.pdf2.MDM-21PSB.pdf3.MDM-21PSB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MDM-21PSB specifikacijos
Dalies numeris MDM-21PSB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1248 pcs Duomenų lapas 1.MDM-21PSB.pdf2.MDM-21PSB.pdf3.MDM-21PSB.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 096514-0023
IMDM-21PSB
IMDM-21PSB-ND
MDM-21PSB-ND
MDM21PSB-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Jungties stilius D-Type, Micro-D Spalva -
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-21PSB-A30
MDM-21PSB-A30
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT