MDM-15SH003F
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-15SH003F
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-15SH003F.pdf2.MDM-15SH003F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-15SH003F specifikacijos
Dalies numeris MDM-15SH003F Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1226 pcs Duomenų lapas 1.MDM-15SH003F.pdf2.MDM-15SH003F.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096513-0071
IMDM-15SH003F
IMDM-15SH003F-ND
MDM15SH003F-ND
Pozicijų skaičius 15
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 1.50' (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads