MDM-15PSF
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-15PSF
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-15PSF.pdf2.MDM-15PSF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-15PSF specifikacijos
Dalies numeris MDM-15PSF Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1910 pcs Duomenų lapas 1.MDM-15PSF.pdf2.MDM-15PSF.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-15PSF
MDM15PSF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal