MDM-15PH034P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-15PH034P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 15POS PIN 8"
Duomenų lapai: 1.MDM-15PH034P.pdf2.MDM-15PH034P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-15PH034P specifikacijos
Dalies numeris MDM-15PH034P Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 15POS PIN 8" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1900 pcs Duomenų lapas 1.MDM-15PH034P.pdf2.MDM-15PH034P.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-15PH034P
MDM15PH034P
Pozicijų skaičius 15
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.667' (203.20mm, 8.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads