MDM-100SSB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100SSB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 100POS SKT SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MDM-100SSB.pdf2.MDM-100SSB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-100SSB specifikacijos
Dalies numeris MDM-100SSB Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas MICRO 100POS SKT SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5006 pcs Duomenų lapas 1.MDM-100SSB.pdf2.MDM-100SSB.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Įtampa -
Įveskite atributus - Nutraukimas Solder Cup
Serija MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) RoHS statusas Bulk
Pikis - jungtis - Kiti vardai 097391-0180
IMDM-100SSB
IMDM-100SSB-ND
MDM100SSB-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo kodas MDM-100SSB
Ilgis - Sriegtinė dalis žemiau galvos - funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup apibūdinimas MICRO 100POS SKT SOLDER CUP
Dabartinis įvertinimas (už kontaktą) Housing/Shell (Unthreaded) Dabartinis įvertinimas 3A
Kontaktinė forma 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties naudojimas D-Type, Micro-D Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva - Kabelių atidarymas Liquid Crystal Polymer (LCP)
Kabelio skersmuo - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-100SSB-A172
MDM-100SSB-A172
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT