MDM-100SH028L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100SH028L
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 100 F 12" YEL JACKS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 358 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MDM-100SH028L specifikacijos
Dalies numeris MDM-100SH028L Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 100 F 12" YEL JACKS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 358 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas Unshielded Serija MDM
Pozicijų skaičius 100 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Yellow, Individual 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Unshielded Susisiekite su Finish Thickness -