MDM-100PSM12
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100PSM12
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-100PSM12.pdf2.MDM-100PSM12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-100PSM12 specifikacijos
Dalies numeris MDM-100PSM12 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4677 pcs Duomenų lapas 1.MDM-100PSM12.pdf2.MDM-100PSM12.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 4 Pozicijų skaičius 100
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal