MDM-100PBSPL57
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100PBSPL57
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICROD PLUG 100POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDM-100PBSPL57.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 166 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDM-100PBSPL57 specifikacijos
Dalies numeris MDM-100PBSPL57 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICROD PLUG 100POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 166 pcs Duomenų lapas MDM-100PBSPL57.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097390-0125
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (4-40)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal