MDB1-51PL1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDB1-51PL1
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDB1-51PL1.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 753 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
  • Pranešimas
MDB1-51PL1 specifikacijos
Dalies numeris MDB1-51PL1 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 753 pcs Duomenų lapas MDB1-51PL1.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDB
Pakuotė - Kiti vardai 095488-0000
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 51 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal