MDB1-15SCBRP
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDB1-15SCBRP
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
Duomenų lapai: MDB1-15SCBRP.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 950 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDB1-15SCBRP specifikacijos
Dalies numeris MDB1-15SCBRP Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 950 pcs Duomenų lapas MDB1-15SCBRP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDB
Pakuotė - Kiti vardai 095481-0190
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal