KPTC7A12-10PDMA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC7A12-10PDMA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: KPTC7A12-10PDMA.pdf
  • Pranešimas
KPTC7A12-10PDMA specifikacijos
Dalies numeris KPTC7A12-10PDMA Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4951 pcs Duomenų lapas KPTC7A12-10PDMA.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Gamintojo kodas KPTC7A12-10PDMA Didelis skersmuo tiekiamas 12-10
funkcijos - Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SLDR Dabartinis įvertinimas 7.5A