KPTC6E22-55S-C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC6E22-55S-C
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: KPTC6E22-55S-C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
KPTC6E22-55S-C specifikacijos
Dalies numeris KPTC6E22-55S-C Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3861 pcs Duomenų lapas KPTC6E22-55S-C.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija KPTC Pakuotė Bulk
Kiti vardai 121659-0742 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polychloroprene Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Backshell, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.657" (42.10mm) Susisiekimo tipas Solder Cup
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPTC6E22-55P-C-DZ
KPTC6E22-55P-C-DZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Sandelyje: 3118 pcs
parsisiųsti: KPTC6E22-55P-C-DZ.pdf
RFQ
KPTC6E22-55SXDN
KPTC6E22-55SXDN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 5587 pcs
parsisiųsti: KPTC6E22-55SXDN.pdf
RFQ
KPTC6E22-55S-C-F42
KPTC6E22-55S-C-F42
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE