KPTC6E16-26PDZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC6E16-26PDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: KPTC6E16-26PDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC6E16-26PDZ specifikacijos
Dalies numeris KPTC6E16-26PDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4176 pcs Duomenų lapas KPTC6E16-26PDZ.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 16-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija KPTC Pakuotė Bulk
Kiti vardai IKPTC6E16-26PDZ Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.307" (33.20mm)
Susisiekimo tipas Solder Cup Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPTC6E16-26P
KPTC6E16-26P
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN