KPTC6E14-15SMBDN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC6E14-15SMBDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPTC6E14-15SMBDN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC6E14-15SMBDN specifikacijos
Dalies numeris KPTC6E14-15SMBDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4501 pcs Duomenų lapas KPTC6E14-15SMBDN.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPTC
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPTC6E14-15SMBDN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -