KPTC5A14-19S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC5A14-19S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG 19POS INLINE SKT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC5A14-19S specifikacijos
Dalies numeris KPTC5A14-19S Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG PLUG 19POS INLINE SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5305 pcs Duomenų lapas
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus - Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Solder Cup "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai IKPTC5A14-19S
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo kodas KPTC5A14-19S
Didelis skersmuo tiekiamas 14-19 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG 19POS INLINE SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.185" (30.10mm)