KPTC2E16-23S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC2E16-23S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT SKT
Duomenų lapai: KPTC2E16-23S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC2E16-23S specifikacijos
Dalies numeris KPTC2E16-23S Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3977 pcs Duomenų lapas KPTC2E16-23S.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (1), 20 (22) Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp and Solder Cup "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai IKPTC2E16-23S
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 23
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo kodas KPTC2E16-23S
Didelis skersmuo tiekiamas 16-23 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT SKT