KPTC2E14-12PCMA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC2E14-12PCMA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPTC2E14-12PCMA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC2E14-12PCMA specifikacijos
Dalies numeris KPTC2E14-12PCMA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4883 pcs Duomenų lapas KPTC2E14-12PCMA.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija KPTC
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPTC2E14-12PCMA
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -