KPTC0F18-32P-D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC0F18-32P-D
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai: KPTC0F18-32P-D.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
KPTC0F18-32P-D specifikacijos
Dalies numeris KPTC0F18-32P-D Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3330 pcs Duomenų lapas KPTC0F18-32P-D.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija KPTC Pakuotė Bulk
Kiti vardai 121659-1399 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polychloroprene Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Backshell, Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -