KPTC0E14-19SF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPTC0E14-19SF
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai: KPTC0E14-19SF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPTC0E14-19SF specifikacijos
Dalies numeris KPTC0E14-19SF Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4457 pcs Duomenų lapas KPTC0E14-19SF.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 14-19
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija KPTC Pakuotė Bulk
Kiti vardai IKPTC0E14-19SF Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Green funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell