KPT6E24-61SWDZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT6E24-61SWDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT6E24-61SWDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT6E24-61SWDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT6E24-61SWDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5116 pcs Duomenų lapas KPT6E24-61SWDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT6E24-61SWDZ
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)