KPT2E22-55SW-EWA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT2E22-55SW-EWA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: KPT2E22-55SW-EWA71.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT2E22-55SW-EWA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT2E22-55SW-EWA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4592 pcs Duomenų lapas KPT2E22-55SW-EWA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT2E22-55SW-EWA71
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)