KPT2E20-41SWEXA206
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT2E20-41SWEXA206
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: KPT2E20-41SWEXA206.pdf
  • Pranešimas
KPT2E20-41SWEXA206 specifikacijos
Dalies numeris KPT2E20-41SWEXA206 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1470 pcs Duomenų lapas KPT2E20-41SWEXA206.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 10-98 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT2E2041SWEXA206
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A