KPT2E20-41PEW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT2E20-41PEW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT2E20-41PEW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT2E20-41PEW specifikacijos
Dalies numeris KPT2E20-41PEW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5537 pcs Duomenų lapas KPT2E20-41PEW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT2E2041PEW
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)