KPT0E12-10PDZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT0E12-10PDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT0E12-10PDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT0E12-10PDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT0E12-10PDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4972 pcs Duomenų lapas KPT0E12-10PDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A