KPT08F22-41SX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT08F22-41SX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT08F22-41SX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT08F22-41SX specifikacijos
Dalies numeris KPT08F22-41SX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas KPT08F22-41SX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT08F22-41SX
KPT08F2241SX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)