KPT07P14-15S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07P14-15S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07P14-15S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT07P14-15S specifikacijos
Dalies numeris KPT07P14-15S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4045 pcs Duomenų lapas KPT07P14-15S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07P14-15S
KPT07P1415S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Potted
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT07P14-15SX
KPT07P14-15SX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP