KPT07F16-23S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07F16-23S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 23POS W/SKT JAM NUT
Duomenų lapai: 1.KPT07F16-23S.pdf2.KPT07F16-23S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT07F16-23S specifikacijos
Dalies numeris KPT07F16-23S Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 23POS W/SKT JAM NUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5372 pcs Duomenų lapas 1.KPT07F16-23S.pdf2.KPT07F16-23S.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT07F16-23S
KPT07F1623S
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 23
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo kodas KPT07F16-23S
Didelis skersmuo tiekiamas 16-23 funkcijos Strain Relief
Išplėstas aprašymas 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold apibūdinimas CONN RCPT 23POS W/SKT JAM NUT
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock