KPT07E14-15P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E14-15P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07E14-15P.pdf
  • Pranešimas
KPT07E14-15P specifikacijos
Dalies numeris KPT07E14-15P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1816 pcs Duomenų lapas KPT07E14-15P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07E14-15P
KPT07E1415P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A