KPT06P14-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06P14-18PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 18POS INLINE PIN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KPT06P14-18PW specifikacijos
Dalies numeris KPT06P14-18PW Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 18POS INLINE PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2173 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai KPT06P1418PW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPT06P14-18PW Didelis skersmuo tiekiamas 14-18
funkcijos Potted Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN PLUG 18POS INLINE PIN Dabartinis įvertinimas 7.5A