KPT06J22-36PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06J22-36PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06J22-36PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 749 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06J22-36PY specifikacijos
Dalies numeris KPT06J22-36PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 749 pcs Duomenų lapas KPT06J22-36PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-36 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06J22-36PY
KPT06J2236PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 36 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A