KPT06J18-32PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06J18-32PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06J18-32PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 548 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
  • Pranešimas
KPT06J18-32PW specifikacijos
Dalies numeris KPT06J18-32PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 548 pcs Duomenų lapas KPT06J18-32PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06J18-32PW
KPT06J1832PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A