KPT06J16-26PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06J16-26PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
Duomenų lapai: 1.KPT06J16-26PY.pdf2.KPT06J16-26PY.pdf
  • Pranešimas
KPT06J16-26PY specifikacijos
Dalies numeris KPT06J16-26PY Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1093 pcs Duomenų lapas 1.KPT06J16-26PY.pdf2.KPT06J16-26PY.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT06J16-26PY
KPT06J1626PY
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPT06J16-26PY Didelis skersmuo tiekiamas 16-26
funkcijos Backshell, Sealing Gland, Strain Relief Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE Dabartinis įvertinimas 7.5A