KPT06F22-55SDZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F22-55SDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F22-55SDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 738 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
  • Pranešimas
KPT06F22-55SDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06F22-55SDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 738 pcs Duomenų lapas KPT06F22-55SDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F22-55SDZ
KPT06F2255SDZ
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06F22-55SDX
KPT06F22-55SDX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1052 pcs
parsisiųsti: KPT06F22-55SDX.pdf
RFQ
KPT06F22-55S
KPT06F22-55S
Gamintojai: Cannon