KPT06F22-55PA206
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F22-55PA206
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F22-55PA206.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06F22-55PA206 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F22-55PA206 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1013 pcs Duomenų lapas KPT06F22-55PA206.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F22-55PA206
KPT06F2255PA206
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06F22-55PDZ
KPT06F22-55PDZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Sandelyje: 822 pcs
parsisiųsti: KPT06F22-55PDZ.pdf
RFQ
KPT06F22-41S
KPT06F22-41S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4385 pcs
parsisiųsti: KPT06F22-41S.pdf
RFQ
KPT06F22-55P
KPT06F22-55P