KPT06F22-36SY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F22-36SY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F22-36SY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06F22-36SY specifikacijos
Dalies numeris KPT06F22-36SY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1128 pcs Duomenų lapas KPT06F22-36SY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-36 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06F2236SY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 36 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A