KPT06F20-16PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F20-16PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F20-16PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06F20-16PX specifikacijos
Dalies numeris KPT06F20-16PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1887 pcs Duomenų lapas KPT06F20-16PX.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F20-16PX
KPT06F2016PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 13A