KPT06F18-32SF23
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F18-32SF23
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F18-32SF23.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06F18-32SF23 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F18-32SF23 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2130 pcs Duomenų lapas KPT06F18-32SF23.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F18-32SF23
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A