KPT06F18-32PYA206
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F18-32PYA206
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F18-32PYA206.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06F18-32PYA206 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F18-32PYA206 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1168 pcs Duomenų lapas KPT06F18-32PYA206.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Serija KPT
Pakuotė Bulk Orientacija Y
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)