KPT06F16-23PA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F16-23PA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F16-23PA71.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 861 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
  • Pranešimas
KPT06F16-23PA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F16-23PA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 861 pcs Duomenų lapas KPT06F16-23PA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06F1623PA71
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 23 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A