KPT06F14-15S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F14-15S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F14-15S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06F14-15S specifikacijos
Dalies numeris KPT06F14-15S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1811 pcs Duomenų lapas KPT06F14-15S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F14-15S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06F14-15PX
KPT06F14-15PX
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 15POS W/PIN INLINE
Sandelyje: 2083 pcs
parsisiųsti: KPT06F14-15PX.pdf
RFQ
KPT06F14-15SY
KPT06F14-15SY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Sandelyje: 2149 pcs
parsisiųsti: KPT06F14-15SY.pdf
RFQ
KPT06F14-15SA206
KPT06F14-15SA206
Gamintojai: Cannon
parsisiųsti: KPT06F14-15SA206.pdf
KPT06F14-15PA71
KPT06F14-15PA71
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
parsisiųsti: KPT06F14-15PA71.pdf
KPT06F14-15SZ
KPT06F14-15SZ
parsisiųsti: KPT06F14-15SZ.pdf
KPT06F14-15PW
KPT06F14-15PW
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
parsisiųsti: KPT06F14-15PW.pdf
KPT06F14-15PA206
KPT06F14-15PA206
parsisiųsti: KPT06F14-15PA206.pdf
KPT06F14-15SA71
KPT06F14-15SA71
parsisiųsti: KPT06F14-15SA71.pdf
KPT06F14-15SW
KPT06F14-15SW